Motorola Razr 50 Ultra tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Motorola‘nın yakında tanıtılması beklenen yeni katlanabilir telefonları Motorola Razr ve Motorola Razr 50 Ultra, ünlü sızıntı uzmanı Evan Blass (@evleaks) tarafından paylaşılan basın görselleriyle ortaya çıktı. Sızdırılan son görüntüler, standart Razr modelinin selefi Motorola Razr 40‘tan çok daha büyük bir kapak ekranına sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca, Razr 50‘nin özellikleri de bir yayın tarafından lansman öncesinde sızdırıldı.

Blass, bir dizi X gönderisinde, Motorola Razr ve Motorola Razr 50 Ultra‘nın görüntülerini paylaştı. Razr’ın görüntüleri, geçen yılki Razr 40’ın 1.5 inçlik dış ekranına kıyasla 3.3 inçlik kavisli pOLED ekranla geleceğini gösteriyor. Bu özellikler, Deal N Tech tarafından paylaşılan bilgilerin hemen ardından sızdırıldı.

Motorola Razr 50, çift kamera kurulumuyla dikkat çekiyor. İç kısımda ise 120Hz yenileme hızına sahip 6.9 inç pOLED ekran ve delik kamera yer alıyor. Yayına göre, Razr 50, MediaTek Dimensity 7300X çipinden güç alacak ve 8GB RAM ile 256GB dahili depolama sunacak.

Motorola Razr 50 Ultra tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Motorola Razr 50’nin 50 megapiksel ana kamera ve 13 megapiksel ikinci kamerayla donatılacağı belirtiliyor. Cihaz, Android 14 işletim sistemiyle çalışacak ve 4.200mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Ayrıca, telefonun 171x74x7.2mm boyutlarında ve 188 gram ağırlığında olacağı söyleniyor.

Diğer yandan, Motorola Razr 50 Ultra‘nın sızdırılan görüntüleri, standart Razr 50 modelinden biraz daha büyük bir dış ekranla geleceğini gösteriyor. Üç farklı renk seçeneğiyle sunulacak olan bu modelin, önceki Razr 40 Ultra‘nın yerini alması bekleniyor. Daha önceki bir rapor, Razr 50 Ultra‘nın da 120Hz yenileme hızına sahip 6.9 inç pOLED iç ekranla geleceğini belirtiyor.

Razr 50 Ultra, Snapdragon 8s Gen 3 çipi, 12GB RAM ve 256GB dahili depolama ile donatılacak. Katlanabilir yapıda olan bu model, 50 megapiksel ana kamera, dış ekranda 50 megapiksel telefoto kamera ve iç ekranda delik içerisinde 32 megapiksel selfie kamera ile geleceği belirtiliyor. Standart Razr 50 modelinin aksine, Razr 50 Ultra‘nın 4.000 mAh. kapasiteli daha küçük bir bataryaya sahip olacağı ve suya dayanıklılık için IPX8 derecesi taşıyacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir